Hakkımızda

Hakkımızda

1985 yılında kurulan Selçuk Mobilyabüro mobilyası üretimin de uzun yıllardır kaliteden taviz vermeden müşterilerine en iyi ofis mobilya çözümleri sunuyor.

Sektörünün fiyat / fayda denklemin de, en kaliteli , en özgün çizgilere sahip, özel ve seri üretim ofis mobilyası üretiyor.

Sektör de, yönetici ve personel çalışma sahalarınıza, özgün ve bol çeşitli büro mobilya alternatiflerini hizmetinize sunuyoruz.

Büronuzdaki ofis mobilyaları yerleşim planlarınız için dilerseniz ücretsiz mimari projeler üretiyor.

Dilerseniz, sizin projelerinizi , ofis mobilyasındaki engin tecrübemizle birleştiriyor , yöneticileriniz için ; cilalı ahşap makam masaları, yönetici koltukları, ahşap dolaplar, personeliniz için ; büro masaları , personel koltukları, kanepeler, sinema konferans koltukları çeşitleri ile sorunsuz mekanlar hazırlıyoruz.

Büro mobilyası üretimimiz de , ergonomiyi ve rahatlığı ön plana taşıyor, ofis mobilyaları denince akla gelen ilk isimlerden biri oluyoruz.

Şirketimiz , kaliteli büro mobilyaları üreterek ofis mobilya sektöründe en kaliteli ürünleri ve sorunsuz servis anlayışı ile kendine zirvede haklı bir yer edinmiş, yurt içinde, yurt dışında büyük projelere başarıyla tamamlamşıtır.

Kurulduğumuz ilk günden bu zamana kadar , değişimi, gelişimi , yeniliği , ergonomiyi hedefleyerek çağdaş ve özgün büro mobilyası, okul mobilyası, hastane mobilyası tasarımlarını sorunsuzca günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedefliyoruz.

Firmamız, ergonomi, kalite, konfor,unsurlarını ön planda tutarak, makam koltukları, çalışma koltukları,çalışma masaları, toplantı masaları, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, bankolar, sandalyeler,  konferans koltukları, bekleme koltukları, aksesuarlar, sehpalar ve özel projeler ile geniş bir yelpaze de üretimini sürdürmektedir.

Selçuk Mobilya; her türlü ihtiyacınıza çözüm getirmek amacıyla kişiye ve mekana özel değişik renk ve modelde mobilyalar üretmektedir.

Ürettiğimiz büro mobilyaları , ofisleriniz de uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de daima müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Türkiye ofis mobilyaları pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı, başta İstanbul, Ankara gibi büyük şehirler de sürdürürken , aynı zaman da yurdun dört bir yanına ve Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz.


ofis mobilyası,ofis mobilyaları,ofis mobilya,büro mobilyası,büro mobilyaları,büro mobilya,büro koltuğu,ofis koltuğu,